sobota, 9 kwietnia 2016

wymianka wrocławska

nie mam pojęcia jak to możliwe, że nie było mnie tu tak długo. a tym bardziej w głowie nie mieści mi się fakt, że nie pokazywałam jeszcze zdjęć z wymianki, którą zorganizowałyśmy sobie z dziewczynami z wizażu na kolejnym spotkaniu, które miało miejsce na przełomie lipca i sierpnia... moja wymianka wyglądała niestety dość skromnie, bo na wyjazd zdecydowałam się praktycznie w ostatniej chwili. zdjęcia są autorstwa mojej wylosowanki - Agaty, bo tym razem naprawdę przeszłam samą siebie - ostatnie nitki ucinałam w trakcie pakowania bagażu, w czasie godziny, jaką miałam od wyjścia z pracy, do wyjścia z domu na pociąg ;)
Agacie dostała się broszka z fioletowej organzy. centrum kwiatka stanowi rivoli 10mm w kolorze crystal, oplecione koralikami toho w kolorach pfg aluminium, silver-lined purple oraz 11/o toho takumi w po prostu bossssskim kolorze silver-lined dragonfruit


do kompletu powstały kolczyki w tych samych kolorach, jednak w nieco większym wymiarze i z większym kryształkiem, o ile mnie pamięć nie myli - użyłam rivoli 14mm


moja wylosowanka chyba była całkiem zadowolona, bo na następnym naszym sabacie, tym razem krakowskim, występowała w owych kolczykach. zdjęcia z wymianki, która odbyła się tamże, mam zamiar pokazać... niebawem ;)9 komentarzy:

 1. Ale piękności! :)
  Pokazuj się częściej, jeśli można prosić ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Zarówno broszka jak i kolczyki są cudnej urody ;-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Broszka z fioletowej organzy jest prześliczna!

  OdpowiedzUsuń
 4. ten odcień organzy jest przepiekny!

  OdpowiedzUsuń
 5. Pięknie wygląda taki komplecik:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Organzowy kwiat jest śliczny i taki wiosenny, chociaż na wiosnę nie powstał :). Może dobrze, że sobie to zdjęcie odczekało na publikację, by teraz cieszyć oczy i napawać optymizmem na bardziej słoneczną wiosnę.

  OdpowiedzUsuń